علی فضل اللهی مالک فروشگاه و وبسایت راد اسپرت

فروشگاه اینترنتی راد اسپرت

فروشگاه همیشه تخفیف راد اسپرت عرضه کننده قطعات لوکس و تزئینی خودرو با بهترین کیفیت و قیمت های استثنایی.

درباره ما بیشتر بدانید:

در سال 1399 بر آن شدیم تا راد اسپرت را به عنوان فروشگاه اینترنتی عرضه لوازم و تجهیزات جانبی خودرو راه اندازی کند. فروشگاه راد به طور متمرکز در زمینه لوازم جانبی خودرو فعالیت داشته و توانسته در مدت حیات خود سهم قابل توجهی در بازار را به خود اختصاص دهد که این امر ناشی از قیمت مناسب، حذف واسطه ها، کیفیت خوب، خدمات شایسته و به روز بودن کالا ها است.

راه حلی آسان و به صرفه برای خرید

با توسعه و همه گیر شدن اینترنت روش های خریدمان نیز دگرگون شده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

 امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

چرا از راد اسپرت خرید کنم؟

خرید لوازم خودرو علاوه بر قیمت های متفاوت و گاها بسیار بالا دشواری های زیادی را به همراه دارد. یکی از این دشواری ها انتخاب بهترین کیفیت و داشتن عمر مفید مناسب در لوازم برقی افتر مارک می باشد، ما به افتخار خودمان را به شما پیشنهاد میکنیم زیرا:

– تمام اجناس ارائه شده توسط ما زیر قیمت تک فروشی در بازار ارائه می شود.

– ارسال به تمام نقاط کشور دارای گارانتی حمل بوده و در صورت بروز مشکل قابل تعویض می باشد.

– ارسال بسیار سریع محصولات پس از سفارش (1-3 روز) به نسبت سایر فروشگاه های اینترنتی.

– ضمانت تعویض کالا طی مدت 3 روز.

– پشتیبانی نصب محصولات و معرفی مراکز مجاز نصب در تهران.

-ارائهکارت قرعه کشی، تخفیف ویژه برای مشتریان ثابت و… جهت جلب رضایت مشتریان عزیز.

-مشاوره قبل از خرید محصول

-امکان خرید 24 ساعته در هر نقطه از کشور پهناورمان